Ar sėdimas darbas kenkia sveikatai?

Darbas prie kompiuterio turi labai daug minusų. Tai yra faktas. Genda ne tik akys, tačiau taip pat ir stuburas, daugelis žmonių skundžiasi nugaros skausmais, kurie labai apsunkina kasdienybę. Ką daryti tokiu atveju? Žinoma, kuo daugiau judėti. Esame tikri, kad tokiu atveju pavyks ne tik geriau jaustis fiziškai, tačiau taip pat ir psichologiškai.

Geriausia pagalba tiems, kurie dirba sėdimą darbą yra sportas. Registruokitės į asmenines treniruotes ČIA ir tapkite kur kas sveikesni.

Daugiau judėjimo

Kad žmogus kasdien judėtų – jam dažniausiai reikia motyvacijos. Žinoma, tai nebūtinai turi būti labai aktyvus sportas, tačiau jis dažniausia motyvuoja labiau, kadangi rezultatai yra matomi kur kas greičiau. Taip, sėdimas darbas tikrai daro neigiamą įtaką Jūsų kūnui, tad judėti svarbu kasdien. Ir ne tik 10 000 žingsnių, tačiau ir atlikti pratimus, kurie gali padėti Jūsų kūnui geriau jaustis.

Profesionalios sporto paslaugos

Sportuoti visada siūlome su specialistais, kadangi jie dažniausiai padeda kur kas greičiau pasiekti norimus rezultatus. Jie ne tik parodo, kaip reikia tinkamai atlikti pratimus, tačiau taip pat ir motyvuoja. Daugeliui žmonių to reikia, kadangi lengva pradėti sportuoti, tačiau sunku išlaikyti ritmą. Jis turi būti reguliarus, kad poveikis būtų taip pat ilgalaikis. Jeigu Jus domina asmeninis treneris – registracija ČIA.

Tinkama darbo vieta

Galiausiai, prie geresnės fizinės būklės tiems, kurie labai daug kasdien sėdi, taip pat prisideda ir tinkamos darbo vietos kūrimas. Tam reikia gero stalo, žinoma, tokios kėdės, kuri prisitaiko prie Jūsų kūno. Esame tikri, kad jau po trumpo laiko tarpo galima pamatyti, kad poveikis sveikatai bus didelis. Svarbiausia, žinoma, teigiamas. Tačiau net ir gera aplinka neatleidžia nuo to, kad žmogus kasdien judėtų.

Judėti reikia, žinomam ir tiems, kurie dirba ne sėdimą darbą. Tai yra galimybė kur kas geriau jaustis. Reikia laiko, kol galiausiai kasdieninis sportas bus Jūsų gyvenimo dalis. Tačiau esame tikri, kad ilgainiui judėjimas taps malonumu, kuriuo norėsis mėgautis dar ir dar kartą.

Advertisement

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.