Tarptautinės parodos Vokietijoje

Tarptautinės parodos – tai puiki galimybė ne tik pakeliauti, bet ir sudalyvauti didžiuliame renginyje, parsivežti naujų idėjų, įsigyti aukštos kokybės prekių ir verslo kontaktų. Viena iš tokių lietuviams didelį susidomėjimą keliančių parodų – „Žalioji savaitė“ vyksta Vokietijoje (International Green Week Berlin 2021).

Papasakosime, kas įdomaus buvo paskutiniame, 2018 metais organizuotame renginyje. Savo produkciją pristatė net 1650 įmonių, o parodą aplankė beveik pusė milijono lankytojų, įvairių sričių specialistų.

„Žaliosios savaitės“ kiekvienais metais vykstančiose tarptautinėse parodose pristatomi maisto, žemės ūkio, sodininkystės produktai.

Tarptautinės parodos: „Žalioji savaitė“ ir „LivingInteriors 2021“

Lietuviai praeitais metais vykusioje „Žaliojoje savaitėje“ pristatė savo pagrindinį delikatesą – 45 kilogramų šakotį, kurį vietoje buvo galima paragauti. Šis šakotis, keptas net 7 valandas, o jo kepimui prireikė 700 kiaušinių. Lietuviai pristatė ir daugiau tautinio paveldo produktų ir ekologiškų gaminių. Šakočio atgabenimas į parodą buvo vienas didžiausių iššūkių, su kuriuo teko susitvarkyti parodos dalyviams. Aktyviai dalyvaudami lietuviai, parodoje taip pat pristatė medaus gaminius, medaus šokoladą, naminiu būdu keptą lietuvišką duoną, natūralius limonadus, desertus iš agurkų, midų, gaminamą nuosavame bityne. Tautodailininkė supažindino lankytojus su sertifikuotais Lietuvos tautinio paveldo gintaro ir žalvario dirbiniais. 

Taigi, tarptautinės parodos lietuviams tampa puikia galimybe parodyti unikalius tautinius gaminius ir įvairias paslaugas.

Jeigu ruošiatės kitais metais apsilankyti „Žaliosios savaitės“ parodoje, kuri vyks 2021 metais, nuo sausio 15 iki 24 dienos Berlyne, galite trumpam atitrūkti ir nuvažiuoti į kitą miestą – Kelną. Čia panašiu laiku vyks gyvenamųjų namų ir vonios kambarių interjero dizaino dekoravimo paroda „LivingInteriors 2021“, sausio 18-24 dienomis. Per vieną kelionę jūs galėsite aplankyti net dvi aukštos kokybės tarptautines parodas Vokietijoje.

„LivingInteriors 2021“ bus pristatomi pagrindiniai sektoriai – tai vonios kambariai, dušo kabinos, baldai, durys, apdailos sprendimai, apšvietimas, židiniai ir kitos interjero detalės.

Jeigu norite apsilankyti šiose tarptautinėse parodose be didelių rūpesčių, patikėkite visus organizacinius reikalus UAB „Autarė“. Tai įmonė, turinti daugiau nei 25 metus patirtį organizuojant lietuvių prekės ženklų ir fizinių asmenų dalyvavimą parodose ir jų lankymą.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.