Apsipirkimas internetu – nauja mada?

Photo by Suzy Hazelwood on Pexels.com

Šiais laikais pristatymas į namus tapo neatsiejama mūsų gyvenimo dalimi. Mes vis labiau daromės priklausomi nuo technologijų ir gyvenimą palengvinančių paslaugų. Internetinės paslaugos tapo tokios populiarios, jog žmonės net maisto prekes užsisakinėja į namus. Drabužių, avalynės ar statybinių medžiagų pristatymas nieko jau nebestebina, tačiau atėjus netikėtai pandemijai ir pasauliui tam tikra prasme sustojus, žmonės į namus užsisakinėti pradėjo viską kas tik įmanoma. Ar pristatymas į namus pavirs nauja mada ir ar tikrai jis reikalingas, šiame straipsnyje ir išsiaiškinsime.

Internetinės parduotuvės jau senai pradėjo teikti prekių  pristatymą į namus. Jei neturite laiko arba labai tingite, visada galite padaryti savo norimų prekių užsakymą internetu. Striukės, marškinėliai, kepurės, kojinės, apatinis trikotažas ar naktinukai viskas bus pristatytą jums tiesiai į namus. Jau nebėra elektroninių parduotuvių, kurios neteiktų pristatymo paslaugos, todėl drąsiai galite pirkti internetu. Pristatymo kainos varijuoja nuo kelių eurų paštomatu, iki kartais, net nemokamo pristatymo jei užsisakinėjate paštu. Tačiau, tai ne viskas ką šiais laikais galite įsigyti nuotoliniu būdu.

Didieji prekybos centrai prieš keletą metų pradėjo teikti maisto pristatymo paslaugas. Kadangi, šiuo metu esant neeilinei situacijai pasaulyje, šių paslaugų poreikis išsaugo net kelis kartus, restoranai ir kavinės turi darbo, kaip niekada daug, nes didžioji dalis žmonių saugiai sėdi namie ir saugosi nuo viruso. Kadangi maistas yra pirmoji būtinumo prekė, jo paklausa šiuo metu yra didžiausia. Paslaugų tiekėjai nebesugeba susidoroti su užsakymais, nes fiziškai pradėjo trūkti kurjerių, kurie ir taip darbo visada turėjo nemažai.  Apskritai, visos siuntos ir smulkūs daiktai šiuo metu Lietuvoje yra pagrindinė varomoji darbo jėga. Dėl aukščiau minėtų priežasčių, žmonės nebegali ar nebenori fiziškai atsiimti savo prekių ir siuntų, todėl vienintelis būdas šiuo sunkiu laikotarpiu, pasaulio ekonomikai nesustoti ir naujiems verslams įsikurti yra teikti pristatymo paslaugas. Jei ankščiau jos buvo prabangos prekė, tai dabar pristatymas į namus yra būtinybės paslauga. Žmonės, per šį krizinį laikotarpį tikriausiai taip pripras prie patogumų, kad, kai baigsis pandemija jie ir toliau stipriai užsisakinės internetu. Ši mada, paskatins naujų verslų susikūrimą, esamų verslų tobulinimą ir svarbiausia technologijų raidą.

O ką manote Jūs apie pristatymą internetu? Pasidalinkite savo nuomone ar mėgstate užsisakyti prekes į namus?

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.